/Files/images/noyabr/54.jpgВ «гарячий» літній сезон в сільській бібліотеці не так багато відвідувачів через зайнятість на городах. Тому, щоб не залишити євгенівців без інформаційної підтримки, бібліотекар запровадила комплексно-цільову програму «Інтернет на допомогу сельчанину»..

В селі кожен добре знає один одного, а бібліотекар і поготів. Навідавшись ще навесні до тих, хто займається вирощуванням сільськогосподарських культур, було запропоновано стати активними учасниками заходів в рамках комплексно-цільової програми..

Бібліотекар сама займається городництвом, тож вирішила зробити все, аби односельчани могли отримати профільну цікаву інформацію про збирання високих врожаїв. Адже для багатьох з них це чи не єдиний спосіб заробітку.

Така ініціатива дуже сподобалася євгенівцям. Відвідуючи Інтернет-центр вони тепер отримують інформацію щодо підвищення врожайності грунту, боротьби зі шкідниками, заготівлі продуктів на зиму та ін. «Завдяки бібліотечному Інтернет-центру я знайшла спосіб підвищити врожайність картоплі, - говорить Лідія Приходько».

На всю округу відомий садовод і виноградар Мацюта Володимир Юхимович говорить: «Так як ми проживаємо в засушливому регіоні спека не дає можливості виростити гарний врожай. Я все своє життя займаюся садівництвом та виноградарством, виписував багато журналів та книг. Та лише після того як став активним користувачем Інтернет-центру добився високих врожаїв. Тепер мені не треба тратити гроші на підписку, бо все можна знайти безкоштовно в Інтернеті. Незважаючи на зайнятість в літній період відвідую бібліотеку, бо щоразу дізнаюся багато корисного. Дуже задоволений, що є така можливість у нашому селі».

«До того ж, це гарна нагода не лише почитати книги, газети та журнали, а й відпочити, поспілкуватися за чашечкою кави, поділитися рецептами та врешті решт похвалитися гарним врожаєм», - додає Мельникова Лідія.


/Files/images/noyabr/1.jpgРодина фермера із сусіднього села Нежлукченка Олександра та Раїси цілий рік трудиться на полі. Олександр Володимирович, можна сказати з перших днів відкриття в бібліотеці Інтернет-центру, відстежує інновації в сфері сільського господарства. Хоча він і не проживає в Євгенівці, але ми радо надаємо йому право користуватися нашою бібліотекою та Інтернетом. Ще два роки тому, скориставшись всесвітньою мережею, купив в своє господарство комбайн. За його словами покупка дуже полегшила роботу і навіть дала певний прибуток в перший же рік. Уже не потрібно чекати, поки фемери-сусіди зберуть свій врожай, а потім за солідну плату дадуть свого комбайна йому в оренду. Інтернет стає в нагоді фермеру і тоді, коли потрібно придбати посів мат.

А в жовтні місяці Олександр Володимирович разом із дружиною завітали до бібліотеки. «Хочемо нарешті відпочити за кордоном. Влітку не до курортів. Прийшли подивитися по Інтернету, щоб не їхати лишній раз до обласного центру», - говорить пані Раїса, яка, до речі, працює вчителем в школі і є активним читачем нашої бібліотеки.

Довго переглядали, радилися. Нарешті дійшли згоди.

Невдовзі подружжя Нежлукченків знову завітали до бібліотеки. Засмаглі, радісні ділилися своїми враженнями, показували фото. Дякуючи за допомогу, подарували бібліотекарю сувенір з далеких Арабських еміратів.

Кiлькiсть переглядiв: 336

Коментарi