/Files/images/noyabr/2447.jpg Завуч з виховної роботи загальноосвітньої школи №4 Садовська О.Р. звернулася до районної бібліотеки в Центр вільного доступу до мережі Інтернет, з метою знайти недороге, але якісне ательє, щоб замовити пошив костюмів для учасників команди «Юні інспектори руху».

Через Інтернет в м.Миколаєві Оксана Романівна знайшла ательє на вигідних для неї умовах, зв’язалася по телефону та домовилась про зустріч.

Разом з спеціаліста ательє розробили дизайн костюми, в якому команда «Юні інспектори руху» з м.Снігурівки представляла Миколаївську область на Міжнародному конкурсі ЮІР в дитячому центрі «Артек», де здобули перемогу в номінації «Найкращий костюм».

/Files/images/noyabr/24.jpg


/Files/images/noyabr/445.jpgЦікавою стала співпраця з жителькою міста Снігурівка Болотною Наталією Володимирівною. Одного разу пані Наталія звернулася до нашої бібліотеки із запитанням про допомогу у вирішенні її проблеми. Пані Наталія за фахом – ветеринарний лікар, але не змогла знайти роботу за фахом. Завжди мріяла розпочати свій бізнес. Вона зареєструвалася приватним підприємцем і відкрила магазин товарів для домашніх тварин «Зоотовари», але змоги їздити за товаром на оптові ринки вона не мала, тож і звернулася до нас з проханням допомогти замовляти товари від виробників через Інтернет. Ми знайшли декілька сайтів:

- http://zoocomplex.com.ua/zootovary_optom.php

- магазине «Aqua» Zoohttp://www.aquazoo.org.ua/index/optom/0-12

за допомогою яких, пані Наталія замовила товар і розпочала свою підприємницьку діяльність. Так розпочалася наша співпраця, яка триває й досі.

/Files/images/noyabr/47.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 443

Коментарi