• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку
Снігурівська центральна районна бібліотека - справжній осередок інформації, культури, дозвілля, координаційний та методичний центр/Files/images/IMG_3019.JPG
Центральна бібліотека виконує безліч функцій як суспільний інститут-інформаційну, освітню, просвітницьку, дозвіллєву та ін. Першочерговим завданням є максимально повне й оперативне задоволення інформаційних запитів і потреб користувачів, Напрями своєї діяльності вона вирішує в межах Законів України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, “Про охорону культурної спадщини”, “Про приоритетні напрямки інноваційної діяльності в Україні”, Одним з найважливіших завдань сьогодення Центральної бібліотеки є забезпечення вільного, необмеженого доступу до інформації та збереження її джерел. Надаючи користувачам цю можливість, ми робимо знання та ідеї доступними для всіх, незважаючи на вік, стать, національність, віросповідання чи матеріальне становище. А потреба в інформації у населення міста величезна.
В нове тисячоріччя бібліотека вступила із значним потенціалом. В 2008-20011 рр. відбулася реконструкція фасаду бібліотеки, приміщення читального залу, методичного –бібліографічного відділу, замінено вікна на сучасні, придбано бібліобус - для обслуговування населених пунктів, де відсутні бібліотеки.
Нині ми маємо 50 - тисячний фонд документів понад --- назв періодичних видань передплачуємо щорічно.
Користувачів обслуговують 8 бібліотечних працівників, з них мають вищу освіту - 5 , у т.ч. за фахом - 2 , а середню спеціальну - 3 .
У 2011 році у бібліотеці створений Інтернет - центр. Програма "Бібліоміст" визначила групу українських публічних бібліотек, що пройшли відкритий конкурсний відбір і стали переможцями основного раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до Інтернету. В числі переможців 4 бібліотек нашого району: Снігурівська районна бібліотека для дорослих, Куйбишевська, Євгенівська, Нововасилівська бібліотеки-філії. Бібліотекам безкоштовно надано комп'ютерне обладнання для користування відвідувачами бібліотеки.
/Files/images/IMG_1040.jpg
В 2011 році в рамках Програми сприяння Парламенту на базі районної бібліотеки створено Пункт Доступу Громадян до урядової інформації. Метою даного заходу є надання місцевій громаді можливості доступу до офіційних сайтів державних органів влади та управління; отримання оперативної інформації законодавчо-правового змісту та інформації щодо діяльності органів державної та місцевої влади не лише з традиційних носіїв в друкованому вигляді (газети та журнали) , а і через мережу Інтернет.
Бібліотека позиціонує себе як Центр сприяння соціальній адаптації юнацтва.
У бібліотеці працюють дискусійний клуб "Діалог", клуб третього покоління «Стежина» університет правових знань "Феміда" .
Одним з основних напрямів діяльності бібліотеки є взаємодія з владними структурами, державними установами, громадськими та молодіжними організаціями міста.
Кiлькiсть переглядiв: 1155

Коментарi

  • Obey

    2013-09-21 14:04:20

    That's really shderw! Good to see the logic set out so well....