/Files/images/noyabr/4.jpgУ вересні 2013 році Нововасилівському будинку культури подарувала більярд підприємець Каткова О.М., але до нього не було кия.

Директор Нововасилівського Будинку Культури звернулася до Нововасилівської бібліотеки з проханням через Інтернет допомогти придбати більярдний кий. Зручність та швидкість придбання товару на сайті www.fotomag.com.ua. принесла масу задоволення відвідувачам сільського клубу.

Тепер кожного дня молодь та дорослі мають змогу проводити вільний час за грою в більярд .


/Files/images/noyabr/5.jpgНазаров Олександр Васильович ,пенсіонер ,мешканецьсела Нововасилівки, часто приходитьдобібліотеки користуватисьІнтернет. Він заядлий автолюбитель,і давномріявзамінити свій старий автомобіль на новий .Одного разу завітавши до бібліотеки він зайшов на свою сторінкуПриват-24. Від банкуприйшла пропозиція придбати автомобіль в кредитчерез Інтернет. Він скористався пропозицією . Протягом 2 годин кредит був оформлений. Нанаступнийдень він отримав машинув м.Цюрюпінськ. Олександр Васильович розповів своїм односельцям про зручність ,швидкість і якість оформлення кредиту на покупкуавтомобіля через Інтернет.

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi