16 Днів проти гендерного насильства

2017-11-29

/Files/images/2017_rk/IMG_2824.JPG

Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 Днів проти гендерного насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня . Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. В Снігурівській центральній районній бібліотеці ім. В. Бойченка в рамках цієї акції було проведено годину – попередження «Як не стати жертвою насилля» . Бібліотекарем відділу обслуговування В.І. Зіньковською було проведено бесіду-діалог «Мій улюблений світ без насильства, без жорстокості, болю і зла».

Для користувачів бібліотеки представлена тематична книжкова виставка «Мої права – моя фортеця». Особлива увага під час проведення заходу приділялася питанням домашнього насилля.

На захід було запрошено головного спеціаліста у справах дітей В.В. Мельник, старшого інспектора ювенальної превенції М.В. Сироєжко, юрис-консультанта Снігурівської РЦСССДМ А.В. Ушакову. Фахівці зупинились на питаннях захисту та психологічної допомоги, познайомили з багатьма ознаками насильницьких відносин. Присутні переглянули відео – ролики «Насилля в родині - глобальна проблема ХХI століття», «Зупинимо насильство!».

Даний захід було проведено у співпраці з Снігурівським професійним ліцеєм разом з психологом Н.В.Троян.

/Files/images/2017_rk/IMG_2866.JPG

/Files/images/2017_rk/IMG_2856.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi